تبلیغات
تقویم سال 1395

LOGO

تقویم سال 1395

 
 
 
 امیر عابدزاده پسر احمدرضا عابدزاده این روزها در تمرینات پرسپولیس حضور فعالی دارد و با آنکه هنوز قرار داد رسمی اش را این تیم منعقد نکرده است اما امیدوار است که پس از عقد قرارداد رسمی بتواند جایگاه پدرش را به خود اختصاص دهد.

مدیر برنامه های عابدزاده بزرگ که پیگیر کارهای امیر نیز هست از حل مشکل این بازیکن خبر داد و گفت:« آقای رویانیان با باشگاه لس آنجلس بلوز به توافق رسیده و بزودی با پرداخت مبلغی معقول رضایت نامه امیر را می گیرد.»اعتقادات عابدزاده درباره مترو سواری

مدیر برنامه های عابدزاده از بازگشت احمدرضا به تهران خبر داد و افزود:« احمدرضا تا ۲۰ روز دیگر به ایران برمی گردد و البته بعد از چند روز باردیگر می‌رود آمریکا و تا آخر پاییز می ماند و سپس قصد دارد کارش را در ایران دنبال کند چون می گوید که از دوری خسته شده است.»

رفتار فرزند عابدزاده یعنی امیر در نوع خود جالب است و به سوژه ای برای بازیکنان تیم پرسپولیس تبدیل شده است. این دروازه بان جوان مترو سوار است و برخلاف همبازیانش اهل ولخرجی نیست.

«بدخشان» مدیر برنامه ای وی در باره این رفتار امیر عابدزاده می گوید:«برای همه جالب است وقتی می بینند خانواده عابدزاده دو اتومبیل دارند ولی امیر ترجیح می دهد با مترو به هر جایی برود. گاهی به او می گوییم چرا با ماشین به تمرین نمی روی که می گوید می خواهم این فرهنگ که فوتبالیست‌ها هم مثل بقیه مردم هستند را جا بیندازم.»

وی می افزاید:«امیر حتی خط ثابت دستش نمی گیرد و فقط از خط اعتباری استفاده می‌کند و اهل ولخرجی هم نیست که این خصوصیات وی برای خود احمدرضا هم جالب است.»

این فرد نزدیک به عابدزاده در انتها می گوید:« پسر عابدزاده سالها در کشور انگلستان و به تنهایی زندگی کرده است و فرهنگی که دارد ناشی از همان سالهاست
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

آخرین مطالب

 
» تقویم سال 1395 ( یکشنبه 12 بهمن 1393 )
» تقویم سال 95 ( دوشنبه 6 آبان 1392 )
» عید سعید غدیر برتمام شیعیان تبریک باد ( چهارشنبه 1 آبان 1392 )
» آهنگ محلی خراسانی ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» آهنگ محلی بندری ( دوشنبه 29 مهر 1392 )
» منطقه خاموش _ علیرضاروزگار ( یکشنبه 21 مهر 1392 )
» اجازه _ ابوالفضل علیزاده ( یکشنبه 21 مهر 1392 )
» چقدر خوبه _ فریدون اسرایی ( شنبه 20 مهر 1392 )
» شهیدکمنام _ مجید یحیایی ( شنبه 20 مهر 1392 )
» زنده یاد حیسین پناهی ( شنبه 20 مهر 1392 )

آمار بازید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

دیگر مطالب

 

درباره ما


تقویم سال 1395
تقویم سال 1395
ایجاد کننده وبلاگ : توحید عباسی